ZESTAW REJESTRUJĄCY URD

Zestaw rejestrujący URD Układ interfejsu drukarki URD przeznaczony jest do współpracy z miernikami wilgotności i temperatury (np.: PWT-8A, PPS-60) oraz drukarką termiczną KAFKA z łączem szeregowym RS232, pozwalając na cykliczny wydruk aktualnego wyniku pomiaru. Wraz z wynikiem drukowana jest także data oraz godzina rejestracji. Odstęp czasu pomiędzy kolejnymi wydrukami może być indywidualnie dobierany w zakresie od pięciu minut do jednej godziny.

Przewidziano również ręczne wyzwalanie rejestracji za pomocą przycisku. Urządzenie zawiera zegar czasu rzeczywistego zasilany z własnej, wewnętrznej baterii, gwarantującej poprawną pracę przez okres co najmniej 10 lat. W czasie pomiędzy kolejnymi rejestracjami na ciekłokrystalicznym wyświetlaczu wskazywana jest aktualna data, godzina i wynik pomiaru. URD zasilany jest bezpośrednio z drukarki i nie wymaga odrębnego zasilacza.

Układ wymaga instalacji dodatkowych elementów w mierniku wilgotności, co jest możliwe wyłącznie na etapie produkcji miernika (URD nie może być dodany do już wyprodukowanego wilgotnościomierza).

Przykładowy wydruk:
Przykładowy wydruk z URD


Cena: 2482.00 zł + 23% VAT